ABM11W-48.0000MHZ-6-B1U-T3
Numărul produsului DigiKey
535-ABM11W-48.0000MHZ-6-B1U-T3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABM11W-48.0000MHZ-6-B1U-T3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABM11W-48.0000MHZ-6-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM11W-48.0000MHZ-6-B1U-T3
Descriere
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48 MHz ±10ppm Cristal 6pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM11W-48.0000MHZ-6-B1U-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
48 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
6pF