ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13372-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13372-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13372-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3
Descriere
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Descriere detaliată
24.576 MHz ±30ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
24.576 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
10pF