IXA10-FBFF10-24.576 MHZ | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | IXA10-FBFF10-24.576 MHZ |
Descriere | CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 24.576 MHz ±30ppm Cristal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 150 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 24.576 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (1,6x1,2) |
Stabilitate frecvență ±50ppm | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,016" (0,40mm) |
Capacitanță sarcină 10pF |