ABM10-25.000MHZ-E20-T
Numărul produsului DigiKey
535-9095-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9095-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9095-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM10-25.000MHZ-E20-T
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM10-25.000MHZ-E20-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
10pF