ECS-250-10-36-JTM-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3018TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3018CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3018DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-250-10-36-JTM-TR
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-250-10-36-JTM-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
10pF