ABM10-20.000MHZ-E20-T | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ABM10-20.000MHZ-E20-T |
Descriere | CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 20 MHz ±20ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ABM10-20.000MHZ-E20-T Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 100 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 20 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2,5x2) |
Stabilitate frecvență ±20ppm | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Toleranță frecvență ±20ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,028" (0,70mm) |
Capacitanță sarcină 10pF |