ABLS2-12.000MHZ-D4Y-T
Numărul produsului DigiKey
535-9869-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9869-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9869-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS2-12.000MHZ-D4Y-T
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 50 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS2-12.000MHZ-D4Y-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,130" (3,30mm)
Capacitanță sarcină
18pF