ECS-120-18-5PLX-GN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2085TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2085CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2085DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-120-18-5PLX-GN-TR
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 18pF 50 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-120-18-5PLX-GN-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
12 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,126" (3,20mm)