ABLS-25.000MHZ-B2F-T
Numărul produsului DigiKey
535-9078-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-9078-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-9078-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABLS-25.000MHZ-B2F-T
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-25.000MHZ-B2F-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,185" l (11,40mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,165" (4,20mm)
Capacitanță sarcină
18pF