CFS-20632768DZBB
Numărul produsului DigiKey
300-8301-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFS-20632768DZBB
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 6pF 35 kOhms Recipient cilindric, Radial
Categorie
Capacitanță sarcină
6pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,075" diam. (1,90mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,244" (6,20mm)