S-19255C33A-M5T1U4 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ABLIC Inc.
În stoc: 69
Fișă de date
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Minimizes Automotive Camera Modules - Linear Regulator S-19255 Series
S-19255C33A-M5T1U4
Numărul produsului DigiKey
1662-S-19255C33A-M5T1U4TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
S-19255C33A-M5T1U4
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Descriere detaliată
PSRR
80dB – 50dB (1kHz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Cădere de tensiune (Max)
0,16V la 200mA