S-19255A33A-M5T1U4 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | S-19255A33A-M5T1U4 |
Descriere | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5 |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 89 µA |
Serie | PSRR 80dB – 50dB (1kHz – 100kHz) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Funcții de control Activare |
Stare piesă Activ | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt |
Configurație ieșire | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TA) |
Tip ieșire | Grad Automobile |
Număr de regulatoare 1 | Calificare AEC-Q100 |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-5 |
Cădere de tensiune (Max) 0,16V la 200mA |