S-1165B33MC-N6STFG este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 11
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 84
Fișă de date
Texas Instruments
În stoc: 10.041
Texas Instruments
În stoc: 0
Echivalente parametric
Torex Semiconductor Ltd
Echivalente parametric
Torex Semiconductor Ltd
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1165B33MC-N6STFG
Numărul produsului DigiKey
S-1165B33MC-N6STFG-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
S-1165B33MC-N6STFG
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Cădere de tensiune (Max)
0,2V la 200mA
Prod.
Curent - Ieșire
Serie
Curent - În repaus (Iq)
65 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
PSRR
70dB (1kHz)
Stare piesă
Inactual
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V