PHV-5R4H505-R
Numărul produsului DigiKey
283-4190-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHV-5R4H505-R
Descriere
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Descriere detaliată
5 F Supercondensator (EDLC) 5.4 V Radial, Bidon, Orizontal 70mOhm la 100Hz 1000 ore la 65°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon, Orizontal
Capacitanță
5 F
Spațiu între derivații
0,209" (5,30mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
1,280" L x 0,839" l (32,50mm x 21,30mm)
Tensiune - Nominală
5.4 V
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 65°C