PHB-5R0H505-R
Numărul produsului DigiKey
283-3524-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHB-5R0H505-R
Descriere
CAP 5F -10% +30% 5V T/H
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 F Supercondensator (EDLC) 5 V Radial, Bidon, Orizontal 130mOhm la 100Hz 1000 ore la 70°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial, Bidon, Orizontal
Capacitanță
5 F
Spațiu între derivații
0,209" (5,30mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
1,280" L x 0,839" l (32,50mm x 21,30mm)
Tensiune - Nominală
5 V
Înălțime - Montat (Max)
0,433" (11,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
130mOhm la 100Hz
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 70°C