929700-11-36-RK
Numărul produsului DigiKey
3M156409-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929700-11-36-RK
Descriere
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 36 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
929700-11-36-RK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,543" (13,80mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Grosime finisaj contact - Conectare
200,0µin (5,08µm)
Tip contact
Pin tip tată
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT)
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Terminație
Aliaj de lipit
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,318" (8,08mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,125" (3,18mm)