929500-01-06-RK
Numărul produsului DigiKey
929500E-01-06-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929500-01-06-RK
Descriere
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 6 position 0,100" (2,54mm)
Înălțime izolație
0,110" (2,79mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Lungime contact - Conectare
0,295" (7,49mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 969
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 1POS
În stoc: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
În stoc: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM