929500-01-01-RK
Numărul produsului DigiKey
929500E-01-01-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929500-01-01-RK
Descriere
CONN HEADER R/A 1POS
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 1 position –
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,110" (2,79mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
200,0µin (5,08µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,295" (7,49mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 690
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
În stoc: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
În stoc: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM