IGBT ACEPACK STGSH80HB65DAG de clasă auto
Dispozitivul de la STMicroelectronics combină două IGBT-uri și diode în topologie semipunte
- Calificare AQG 324
- Serie de comutare de mare viteză
- Temperatura maximă a joncțiunii: TJ = +175 °C
- VCE(sat) scăzut = 1,7 V (tipic) la IC = 80 A