STGSH80HB65DAG
Numărul produsului DigiKey
497-STGSH80HB65DAG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STGSH80HB65DAG
Descriere
IGBT MOD 650V 83A 9-ACEPACK SMIT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul IGBT – Semi-punte 650 V 83 A 250 W Montare pe suprafață 9-ACEPACK SMIT
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STGSH80HB65DAG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Max
250 W
Producător
STMicroelectronics
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,1V la 15V, 80A
Serie
Capacitanță intrare (Cies) la Vce
10450 pF @ 25 V
Ambalaj
Vrac
Intrare
Standard
Stare piesă
Activ
Termistor NTC
Nu
Tip IGBT
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Semi-punte
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
650 V
Pachet/cutie
9-PowerSMD
Curent - Colector (Ic) (Max)
83 A