PIC240.241D | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 1736-1050-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PIC240.241D |
Descriere | AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W |
Termen de livrare standard al producătorului | 2 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | PIC240.241D Modele |
Categorie | Tensiune - Ieșire 6 – |
Producător PULS, LP | Curent - Ieșire (Max) 10A |
Serie | Putere (wați) 240W |
Ambalaj Cutie | Tensiune - Izolație 500 V |
Stare piesă Activ | Aplicații ITE (Comercial) |
Tip intrare AC | Eficiență 95,2% |
Număr de ieșiri 1 | Temperatură de funcționare 0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare) |
Tensiune c.a. - Intrare 90 – 264V c.a. | Caracteristici Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală |
Tensiune - Ieșire 1 24V | Mărime/Dimensiune 4,88" L x 1,93" l x 4,88" Î (124,0mm x 49,0mm x 124,0mm) |