PIC120.241D
Numărul produsului DigiKey
1736-1051-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIC120.241D
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PIC120.241D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
PULS, LP
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
500 V
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
92,3%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 132V c.a., 180 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,88" L x 1,54" l x 4,88" Î (124,0mm x 39,0mm x 124,0mm)