DRU-24V40ABN
Numărul produsului DigiKey
1145-1104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRU-24V40ABN
Descriere
UPS MODULE 40A 24V DIN
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) – De uz universal, Control industrial 960W 24V
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRU-24V40ABN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp rezervă - Sarcină maximă
4,5 minute
Producător
Delta Electronics
Linii media protejate
Serie
Tensiune - Ieșire
24V
Ambalaj
Vrac
Conector intrare
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Tip
Lungime cordon
Aplicații
De uz universal, Control industrial
Mărime/Dimensiune
4,618" L x 1,969" l (117,30mm x 50,00mm)
Formă
Șină DIN
Înălțime
4,764" (121,00mm)
Putere - Nominală
960W