DRU-24V40AMN
Numărul produsului DigiKey
1145-DRU-24V40AMN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRU-24V40AMN
Descriere
CLIQ M DC-UPS MODULE 24V/40A
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) Standby (fără reglementare) De uz universal, Control industrial 960W 24V
Tensiune - Ieșire
24V
Tensiune - Intrare
24V
Mărime/Dimensiune
4,610" L x 1,970" l (117,09mm x 50,04mm)
Înălțime
4,880" (123,95mm)
Putere - Nominală
960W