Z8F3224QN020XK2258
Numărul produsului DigiKey
269-Z8F3224QN020XK2258-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Z8F3224QN020XK2258
Descriere
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
eZ8 - CI microcontroler 8bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-QFN (7x7)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip memorie program
FLASH
Prod.
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tavă
Dimensiune RAM
3,75K x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,8V – 3,6V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Convertoare de date
A/D 15x12b
Procesor
eZ8
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
20MHz