NPTL2001J471MJTM
Numărul produsului DigiKey
5011-NPTL2001J471MJTM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NPTL2001J471MJTM
Descriere
63V470F D 12.5MM* L 20MM
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 30mOhm 2000 ore la 125°C
Categorie
Valori nominale
Producător
Ymin
Aplicații
De uz universal
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Pungă
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
107.5 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.15 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
470 µF
Mărime/Dimensiune
0,492" diam. (12,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,827" (21,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Tip montare
Orificiu străpuns
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C