32.768K12.5PI/MC306
Numărul produsului DigiKey
3155-32.768K12.5PI/MC306TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3155-32.768K12.5PI/MC306CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3155-32.768K12.5PI/MC306DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
32.768K12.5PI/MC306
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, Pas 5,50mm
Categorie
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,150" l (8,00mm x 3,80mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)