YC164-JR-0710RL
Numărul produsului DigiKey
YC164J-10TR-ND - Bandă și mosor (TR)
YC164J-10CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
YC164J-10DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
YC164-JR-0710RL
Descriere
RES ARRAY 4 RES 10 OHM 1206
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Ohm ±5% 62,5mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 1206 (3216 metric), Convex, Terminale cu latură lungă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
YC164-JR-0710RL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
62,5mW
Producător
YAGEO
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q200
Tip circuit
Izolat
Aplicații
DDRAM, SDRAM
Rezistență (ohmi)
10
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Convex, Terminale cu latură lungă
Număr de rezistenţe
4
Pachet dispozitiv furnizor
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)