YC124-FR-0733KL
Numărul produsului DigiKey
13-YC124-FR-0733KLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-YC124-FR-0733KLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-YC124-FR-0733KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
YC124-FR-0733KL
Descriere
RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33k Ohm ±1% 62,5mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 0804, Convex, Terminale cu latură lungă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
YC124-FR-0733KL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
62,5mW
Producător
YAGEO
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q200
Tip circuit
Izolat
Aplicații
DDRAM, SDRAM
Rezistență (ohmi)
33k
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±1%
Pachet/cutie
0804, Convex, Terminale cu latură lungă
Număr de rezistenţe
4
Pachet dispozitiv furnizor
Raport adaptare rezistență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)