SMDJ24A/TR7
Numărul produsului DigiKey
13-SMDJ24A/TR7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SMDJ24A/TR7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SMDJ24A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMDJ24A/TR7
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 77,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
77,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V