SMAJ40CA/TR7
Numărul produsului DigiKey
13-SMAJ40CA/TR7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SMAJ40CA/TR7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SMAJ40CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CA/TR7
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A