SMAJ40CA-AT/TR7 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
SMAJ40CA-AT/TR7
Numărul produsului DigiKey
13-SMAJ40CA-AT/TR7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ40CA-AT/TR7
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Grad
Automobile
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A