SMAJ22CA/TR13
Numărul produsului DigiKey
13-SMAJ22CA/TR13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SMAJ22CA/TR13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SMAJ22CA/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ22CA/TR13
Descriere
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35,5V Clemă 11,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Tensiune - Străpungere (Min)
24,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,3A