RC0603FR-07249RL
Numărul produsului DigiKey
311-249HRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
311-249HRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-249HRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RC0603FR-07249RL
Descriere
RES 249 OHM 1% 1/10W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
249 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Rezistent la umezeală Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RC0603FR-07249RL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Prod.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)