RC0402FR-076K98L
Numărul produsului DigiKey
YAG3220TR-ND - Bandă și mosor (TR)
YAG3220CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
YAG3220DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RC0402FR-076K98L
Descriere
RES 6.98K OHM 1% 1/16W 0402
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.98 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Rezistență cip 0402 (1005 metric) Rezistent la umezeală Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RC0402FR-076K98L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Rezistent la umezeală
Prod.
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)