PU3921FKMP50R001L
Numărul produsului DigiKey
YAG6126TR-ND - Bandă și mosor (TR)
YAG6126CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
YAG6126DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PU3921FKMP50R001L
Descriere
RES 0.001 OHM 1% 5W 3921
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 mOhms ±1% 5W Rezistență cip Non-standard Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PU3921FKMP50R001L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală
Prod.
Coeficient de temperatură
±75ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 170°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
Non-standard
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Valori nominale
Toleranță
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,205" l (10,00mm x 5,20mm)
Putere (wați)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,19mm)