PA2512FKF7W0R001E
Numărul produsului DigiKey
YAG2141TR-ND - Bandă și mosor (TR)
YAG2141CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
YAG2141DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA2512FKF7W0R001E
Descriere
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 mOhms ±1% 2W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală Element metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PA2512FKF7W0R001E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±100ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,250" L x 0,125" l (6,35mm x 3,18mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,88mm)