JB12F2002R
Numărul produsului DigiKey
13-JB12F2002RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-JB12F2002RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-JB12F2002RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
JB12F2002R
Descriere
FUSE 1206 20A 48VDC FAST
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 A AC 48 V Siguranță c.c. Montare pe placă (stil cartuș exclus) Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
I²t topire
32.6
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cURus
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l x 0,026" Î (3,20mm x 1,60mm x 0,65mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
Rezistență c.c. la îngheț
0.0022 Ohms