CS1206KKX7RCBB102 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CS1206KKX7RCBB102 |
Descriere | CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206 |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 pF ±10% 1000V (1kV) Condensator ceramic X7R 1206 (3216 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CS1206KKX7RCBB102 Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Rată defectare – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 1206 (3216 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm) |
Toleranță ±10% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,057" (1,45mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 125°C | Stil derivații – |