CFR-25JT-52-560R
Numărul produsului DigiKey
13-CFR-25JT-52-560RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-CFR-25JT-52-560RTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR-25JT-52-560R
Descriere
RES 560 OHM 5% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
560 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Automobile AEC-Q200 Folie de carbon
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFR-25JT-52-560R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Coeficient de temperatură
-500/+350ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Mărime/Dimensiune
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)