CFR-25JR-52-3K
Numărul produsului DigiKey
13-CFR-25JR-52-3KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-CFR-25JR-52-3KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
CFR-25JR-52-3K
Descriere
RES 3K OHM 5% 1/4W AXIAL
Descriere detaliată
3 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Automobile AEC-Q200 Folie de carbon
Modele EDA/CAD
CFR-25JR-52-3K Modele
Coeficient de temperatură
-500/+350ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Mărime/Dimensiune
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)