CFR-25JR-52-1R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CFR-25JR-52-1R |
Descriere | RES 1 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență axială Axial Automobile AEC-Q200 Folie de carbon |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CFR-25JR-52-1R Modele |
Categorie | Caracteristici Automobile AEC-Q200 |
Prod. | Coeficient de temperatură -500/+350ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Pachet/cutie |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor Axial |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm) |