CC0402MPX5R5BB106
Numărul produsului DigiKey
13-CC0402MPX5R5BB106TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-CC0402MPX5R5BB106CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-CC0402MPX5R5BB106DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CC0402MPX5R5BB106
Descriere
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF ±20% 6,3V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
CC0402MPX5R5BB106 Modele
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,028" (0,70mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C