CC0201MRX5R5BB225 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CC0201MRX5R5BB225 |
Descriere | CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0201 |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2.2 µF ±20% 6,3V Condensator ceramic X5R 0201 (0603 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CC0201MRX5R5BB225 Modele |
Categorie | Valori nominale – |
Prod. | Aplicații |
Serie | Rată defectare – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0201 (0603 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,015" (0,39mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 85°C | Stil derivații – |