CC0201MRX5R5BB225
Numărul produsului DigiKey
311-3473-2-ND - Bandă și mosor (TR)
311-3473-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
311-3473-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CC0201MRX5R5BB225
Descriere
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0201
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µF ±20% 6,3V Condensator ceramic X5R 0201 (0603 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CC0201MRX5R5BB225 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,015" (0,39mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C