CA0612KRNPO9BN330
Numărul produsului DigiKey
13-CA0612KRNPO9BN330TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-CA0612KRNPO9BN330CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-CA0612KRNPO9BN330DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CA0612KRNPO9BN330
Descriere
CAP ARRAY 33PF 50V NPO 0612
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33pF Izolat Condensator 4 Matrice 50 V C0G, NP0 1206 (3216 metric)
Categorie
Număr de condensatoare
4
Producător
YAGEO
Tip circuit
Izolat
Serie
Coeficient de temperatură
C0G, NP0
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Capacitanță
33pF
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
0612 (1632 metric)
Tensiune - Nominală
50 V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Material dielectric
Ceramic
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)