AHA500JB-1R3
Numărul produsului DigiKey
1.3CYBK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AHA500JB-1R3
Descriere
RES CHAS MNT 1.3 OHM 5% 5W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.3 Ohms ±5% 5W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AHA500JB-1R3 Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 250°C
Prod.
Caracteristici
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,591" L x 0,650" l (15,00mm x 16,50mm)
Rezistență
1.3 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
0,358" (9,10mm)
Toleranță
±5%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
5W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C