AC1206JR-072R2L
Numărul produsului DigiKey
YAG3948TR-ND - Bandă și mosor (TR)
YAG3948CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
YAG3948DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AC1206JR-072R2L
Descriere
RES SMD 2.2 OHM 5% 1/4W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200, Rezistent la umezeală Peliculă groasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AC1206JR-072R2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,122" L x 0,063" l (3,10mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)