AC0603JPNPO9BN151
Numărul produsului DigiKey
13-AC0603JPNPO9BN151TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-AC0603JPNPO9BN151CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-AC0603JPNPO9BN151DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AC0603JPNPO9BN151
Descriere
CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0603
Descriere detaliată
150 pF ±5% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0603 (1608 metric)
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Digi-Reel®
Tip montare
0603 (1608 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±5%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C