AC0603FR-0730K1L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | AC0603FR-0730K1L |
Descriere | RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Automobile AEC-Q200, Rezistent la umezeală Peliculă groasă |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | AC0603FR-0730K1L Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±100ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Serie | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Pachet dispozitiv furnizor |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,022" (0,55mm) |